.

Dormer B10112.5 Машина Reamer, Morse Коси месо тело, Светла/ST Слој, ХСС-E, Глава Дијаметар 12.5 mm, Flute Должината 76 mm, Целосна Должина 156 mm

Dormer B10112.5 Машина Reamer, Morse Коси месо тело, Светла/ST Слој, ХСС-E, Глава Дијаметар 12.5 mm, Flute Должината

DEN 4931.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 6.14 L x 0.63 H x 0.63 W (инчи).Пакет Тежина : 0.27 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел Број : B10112.5. Машина Reamer има morse коси месо тело и доаѓа со светли/ST слој.Левата рака бавно спирала, десната рака.Пареа оксид во флејта намалува носат чип заварување потешко обоени материјали.

Главните својства