.

Влажни Звуци STX Микро-1 Компактна Шасија Класа D Морски Одделение Засилувач + 7 Метар Морски Инсталации за Полнење

Влажни Звуци STX Микро-1 Компактна Шасија Класа D Морски Одделение Засилувач + 7 Метар Морски Инсталации за

DEN 12239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Излезна 600 W x 1 @ 1 Ohm 420 W x 1 @ 2 Ohms 250 W x 1 @ 4 Ohms.S/N Сооднос @ 1 Вати > 95d BA - Вкупно Хармонично Нарушување 0.19%.Зачестеност Одговор 10 Hz – 250 Hz.Вклучува Морски Одделение Инсталации За Полнење.Овој пакет вклучува Влажни Звуци STX Микро-1 Морски Одделение Monoblock Засилувач и Морски Одделение 7-Метар Инсталации за Полнење.Влажни Звуци STX Микро-1 Powersports Серија Класа-D Monoblock 1-Ohm Стабилна Ултра Компактен Засилувач со Bluetooth Контроли за да Стримувате Музика Од паметен Телефон Влажни Звуци Powersport Серија STX Микро-1 Класа-D 1-Ohm Стабилна Monoblock Засилувач RMS Моќност Оценка : 4 ohms : 250 w x 1 чан. 2 ohms : 420 w x 1 чан. 1 ohm : 600 w x 1 чан.Вкупна излезна моќност : 600 w RMS ЦЕА-2006 година во Согласност Засилувач Пулс Ширина Modulated MOSFET напојување LED моќ (зелена) и protect (црвено) индикатори Меки почеток, пак, за Моно канал операција 3-начин за заштита circuitry (термо, преоптоварување, и говорник краток заштита) Тешки алуминиум легура топлина мијалник Текст чувствителност : Ниско ниво : 150m V-7 V Фреквенција Одговор : 10 - 250 Hz Вкупно Хармонично Нарушување (THD) : 0.19% Јачина на Бучава Дажба : >95 d B.

Главните својства