.

Ambesonne Cityscape Tapestry, Корални Тон Њујорк Midtown на Empire State Building Зајдисонце Бизнис Центар Скок Фото хартија, Ѕид Виси за Спалната соба Дневна Соба Dorm Оркестарот, 60 X 80, Праска

Ambesonne Cityscape Tapestry, Корални Тон Њујорк Midtown на Empire State Building Зајдисонце Бизнис Центар Скок

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

60 инчи широка x 80 инчи долго - Лесни ткаенини со рака-пораби заврши рабови.Направен во Турција.Машина перат - Студено нежни циклус, Висат да се исуши.Издржливи доволно за двете внатрешна и надворешна употреба.Направен од Висок квалитет 100% полиестер свилен сатен смеса.Многу уникатна.Разновиден.Декоративни.Забава.Карактеристики - Живописни бои, остри линии и јасна слика.Дава елегантен изглед и свиленкаста мека на допир!.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Таписерии се брз и лесен начин за да додадете стилот на вашиот дом, канцеларија, или dorm соба.Се изразат себе си преку создавање на некои стил во вашиот простор.Илјадници дизајни за да одговараат на everyones вкус.Додадете некои Уметност, боја и забава во вашиот живот.Безбеден за деца.Висат со ноктите/игли/селотејп.Не род џеб или хардвер вклучени.Направен во Турција.Таписерии се брз и лесен начин за да додадете стилот на вашиот дом, канцеларија, или dorm соба.Се изразат себе си преку создавање на некои стил во вашиот простор.Илјадници дизајни за да одговараат на everyones вкус.Додадете некои Уметност, боја и забава во вашиот живот.Безбеден за деца.Висат со ноктите/игли/селотејп .Не род џеб или хардвер вклучени.Направен во Турција.

Главните својства