.

Возач на камион Bluetooth Слушалки со Микрофон, Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки На Уво Дизајн за Дома Office Call Центар Skype

Возач на камион Bluetooth Слушалки со Микрофон, Безжични Слушалки со Микрофон, Безжични мобилни Телефонски Слушалки

DEN 573.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршен Избор за Работа или Студирање на Дом : На флексибилни Bluetooth слушалки от на Бучава мека earpad Слабиот квалитет на звукот и bluetooth конекција се јавуваат понекогаш кога хардвер и Bluetooth Возачот не се ажурира на најновата верзија (лап-топ компјутери со некои бендови ).Ве молиме обидете се да се ажурира на звучна картичка и Bluetooth Возачот да ја најновата верзија или да ја користите со Bluetooth USB Dongle.Ако сè уште не може да работи, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте ја нашата поддршка.Вклучени компоненти & Поддршка : 1 x Безжична Bluetooth Слушалки, 1 x Микро-Полнење преку USB Кабел, 1 x Упатството за Корисникот.Ние нудиме целосна 12-месечен поддршка и животниот век на производот техничка служба прашања со нашите пријателски услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем (се поврзете, за возврат, го замени), ве Молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот Сервис тим, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Главните својства