.

Хаваи - Хавајски Outrigger Кану (Wa'a) На Плажа - од Оригиналниот Сепија Тон Фотографија в.1930 - Чист Јаглерод Архивски Мастила - 290gsm Бамбус Хартија Ликовната Уметност Печати

Хаваи - Хавајски Outrigger Кану (Wa'a) На Плажа - од Оригиналниот Сепија Тон Фотографија в.1930 - Чист

DEN 3239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Неверојатно Богата Топло Сепија Монохроматски Црно и Бело Печатење со Целосна Тонски Длабочина.Премиум 290gsm (20mils) Топло-тон Ликовната Уметност Мат Хартија Изработени од Природни и Еколошки Бамбус-влакна.Печатени користење на Чиста 100% Точно саѓи Мастила за Долговечност и Archivability.Печати Вкупната Големина : 24 x 32 во.Големина : 24x32 во B&W Јаглерод Ликовната Уметност Печати.

Главните својства