.

BAXINIER Девојки Бела Cheerleading Танц Чевли Спортски Тренинг во Тенис Дише Младинска Конкуренција Навиваат Патики

BAXINIER Девојки Бела Cheerleading Танц Чевли Спортски Тренинг во Тенис Дише Младинска Конкуренција Навиваат

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мерка ногата должина и ги собереш на соодветни нога должина големина.Мека и Лесна : Featherweight outsole подобрување на издржливост преку сложена whorl шема дизајн, вежбање е повеќе слобода и спортски без ограничување.Погодни Прилики : Ние не сме clunky и тешки како повеќето деца во спортски чевли.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Featherweight надвор единствена подобрување на издржливост преку сложена шема дизајн, вежбање е повеќе слобода и спортски без ограничување, спречување на вашата девојка од паѓање.СОВЕТИ : За што навиваат патики е некој вид на малку мала, па бидете свесни кога го користите да се лекува голем пети во инчи мерења.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Горниот дише дупка помага прахосвам топлина, држење на нозете кул и удобност цело време.На лесни cheerleading чевли се светли брилијантен бела и спортско со фармерки и панталони.Бидете сигурни дека купени е врз основа на нашата "Опис на Производот" големина на табелата.Горниот дише дупка помага прахосвам топлина, држење на нозете кул и удобност.Mesh јазик и laces лесно прилог на instep.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Мерка ногата должина и ги собереш на соодветни нога должина големина.Овие лесни навиваат-водечки чевли погодни за што навиваат-води, танцување, џогирање,трчање, пешачење, тенис, одбојка, акробации, гимнастика, фитнес, аеробик, одмор,итн.Whorl структура зголемува триењето помеѓу единствена и земјата, да се спречи вашата девојка од испаѓање.Ние не сме clunky и тешки како и повеќето деца спортски чевли.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.На insole е дизајниран да се вклопуваат во лак на стапалото.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.На insole е толку флексибилни дека спортисти може да се свитка чевли во 90 степени агол.На cheerleading чевли се светли брилијантен бела и спортско со фармерки и панталони.Гумен ѓон.Бидете сигурни дека купени е врз основа на нашата "Опис на Производот" големина на табелата.Mesh јазик и laces лесно прилог на instep.На cheerleading чевли се светли брилијантен бела и спортско со фармерки и панталони.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Погодност : Прилагодлив кука и јамка е супериорен во однос удобен и не треба да се врзуваат, така што тоа е лесно за деца да се скрши и да ги тргнеме.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Бидејќи на преносни чевли, вашите деца можат да се носат овие чевли и го стави во својата книга кеси, кога тие имаат P.

Главните својства