.

TOZO NC9 Хибрид Активен Бучава Поништување на Безжични Earbuds, во Уво Слушалки IPX6 Водоотпорен Bluetooth 5.0 Стерео Слушалки, Извонредно Звук Премиум Длабок Бас Слушалки,Шампањ

TOZO NC9 Хибрид Активен Бучава Поништување на Безжични Earbuds, во Уво Слушалки IPX6 Водоотпорен Bluetooth 5.0

DEN 1439.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Активен Бучава Отказ】Хибрид 3 слој Активен Бучава Отказ. 1. Надворешно-соочуваат со микрофон детектира надворешни звуци и контра со еднакви анти-бучава прво да се откажете од бучава. 2. Увоз-се соочуваат со микрофон слуша во внатрешноста на ушниот канал да ги собереш внатрешни звуци и производство на анти-бучава еднаш до два пати се откаже од лево на бучава. 3. Уво капи се спречи 90% бучава случува да ушниот канал. 【Транспарентна Режим】 може да се слушне она што сакате да слушнете, кој ви овозможува надвор звук во така може да се слушне и да стапуваат во интеракција со светот околу вас.Јасно може да се чуе најава на авиокомпанијата или подземна железница и она што е изрека околу вас, без полетување на слушалки. 【Изградена-во Двојна Бучава Поништување на Микрофон】Двоен микрофон намалување на шумот систем потиснува животната средина бучава.Посветен внатрешни и два надворешни микрофони ги собереш вашиот глас и да се изолира од надвор бучава. 【Еден-чекор Спарување】ги Собереш на две слушалки од полнење случај, и тие ќе бидат спарени автоматски.Потоа едноставно да им овозможи на bluetooth конекција на вашиот мобилен телефон за да го спарите уредот со вашиот earbuds. 【Полнење на движење】TOZO NC9 безжична earbuds може да трае повеќе од 8 часа,' исполнување од едно полнење и 24 дополнителни часови во компактен полнење случај.Обезбедување на лесен полнење начин, без жици спроведен.

Главните својства