.

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик Здолништа S-XXL

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција : .Должина : Над Коленото.Внатрешниот шорцеви џеб нека ви навивам резервни топки под полите за практично складирање.Таму е невидлив drawstring во половината за да се прилагоди на големината.Тениските здолниште карактеристики обликувањето pleated, одлична за activewear и симпатична дизајн како повик носат за возрасни.Облека за Нега : Перење Максимална Температура Од 40°C.Тениските здолниште карактеристики обликувањето pleated, одлична за activewear и симпатична дизајн како повик носат за возрасни.Adustable Корселе : широк корселе ви држи опфатени и удобно, функција со внатрешна еластична за да обичај се вклопуваат.Пакет Содржина : 1 x Жените Шорцеви Здолниште.Навремено-отпорни ткаенини,не се загрижени за брчките.Над-the-коленото должина и тенки материјали се обезбеди да остане кул кога го прави спортот во пролет и лето.Дизајниран страна џеб е добро за безбедно чување на вашите лични припаѓа време на вежбање.Се Вклопи Во Стилот : Лабава.Дизајнот на двојно обложени шорцеви здолниште избегнува возење нагоре или pinching,го подобрува вашиот опсег на движење.Внатрешниот шорцеви со 2 џебови се погодни за чување на голф, тенис топки, без да се попречува движењето или да се грижиш, ќе го паднат.Дизајн : Двоен-Слоевит,Шорцеви Здолниште Дизајн,Скриени Џебови, приклучок за Слушалки кабел дупка Половината Тип : Еластична Средина Половината. дизајнот на двојно обложени Шорцеви здолниште избегнува возење нагоре или pinching,го подобрува вашиот опсег на движење,се спречува болни триење на бутовите,дише и удобно да се излади во текот на топол ден. 90% Полиестер, 10% Spandex.Над-the-коленото должина и тенки материјали се обезбеди да остане кул кога го прави спортот во пролет и лето.Таму е невидлив drawstring во половината за да се прилагоди на големината.Дише, меки, лесни, брзи сушење, пот-wicking и удобност материјал.Висок корселе, рамни и еластична, прилагодливи и удобен за носење, секогаш чува удобен движат и престојуваат нагоре, дури и по долго вежбање.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Главните својства