.

Што навиваат Бразлетна - Cheerleading Шарм Бесконечност Бразлетна - Навиваат Накит за најгласен поборник, што Навиваат Тим или Тим

Што навиваат Бразлетна - Cheerleading Шарм Бесконечност Бразлетна - Навиваат Накит за најгласен поборник, што

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРИКАЖИ ги ИСКЛУЧИТЕ ВАШИОТ ТИМСКИ ДУХ : Cheerleaders ќе сакаат да ги покажувате своите тимски дух заедно со носење на овие Sportybella Cheerleading шарм нараквици до сите свои игри и натпревари.Купи една за секоја teammate!Нашите Навиваат Бесконечност нараквици дојде во над 20 тимот на бои да се направи совршен подарок За Cheerleaders, тимови, тренерите или мајки за роденден, на крајот на сезоната, конкуренцијата или само поради тоа.CHEERLEADERS, ќе го обожавате овој прилично бесконечност заврши хривнија кој обоени насоки за уникатни рачно изработени се погледне.Спортски бесконечност симбол со зборот "Љубов" во него и зборот Навиваат во moveable букви, има и сребрена сакаат да навиваат шарм.ШАРМ ХРИВНИЈА ЗА CHEERLEADING : Ова Навиваат Бесконечност Бразлетна е Прилагодлив од 5 инчи до 8 инчи, кој здрав прилагодливи затворач да се одржи во место и лесно да се добие и исклучување. *ќе одговара на повеќето зглобовите мали до големи.Што НАВИВААТ ПОДАРОК - во Потрага по евтини навиваат подарок да ја покажете вашата тимскиот дух?Доби роденден, празник или друг посебен повод доаѓа за најгласен поборник во вашиот живот?Оваа убава уште евтини спортски бесконечност хривнија го прави голем дар, дали за некој пријател, ќерка, пријателка или teammate.МИСИЈА.Како компанија од САД, сакаме спортисти да биде во можност да покаже тимскиот дух со сопствени спортски додатоци за жени.Ние само љубов accessorizing традиционалните спортски облека, и мислиме дека тие додатоци за подобрување на целиот спортски искуство.Од белегзии за коса врски со keychains и повеќе, ние веруваме Sportybella накит instills гордост и врска со вашата активност на избор.

Главните својства