.

Амазон Essentials Мажите Контрола Техника Кратки Ракави Кошула

Амазон Essentials Мажите Контрола Техника Кратки Ракави Кошула

DEN 145.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Оваа activewear кошула е дизајниран за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност.Карактеристики цврста контрола контрола, база слој одговара за оптимална блиску до телото се чувствуваат.Карактеристики мрежа на деколте и underarm за додаде breathability, еластична во задниот дел на вратот за дополнителни спектар на движење, тонски крои, рефлексивни heatseal и влага wicking ткаенина.Спорт направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Ова activewear кошула е дизајниран за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност Essentials ви држи движат од моментот кога ќе чекор надвор од вратата.Ќе најдете перформанси tees, дуксери, салата шорцеви, и повеќе изработени со квалитетни материјали во парк-up цени.Без разлика дали сте наслов надвор за бутване или извршување на errands, нашата облека е направен да работат, да живеат во, и дневна.

Главните својства