.

Rocason Уво Восок Отстранување Алатка, ушната маст Почиста Комплет со 1080P Камера, Уво Свеќи и Акни Смена, Обемот Otoscope со LED Endoscope, WiFi Поврзани iOS Android Microstick Силиконски Капи

Rocason Уво Восок Отстранување Алатка, ушната маст Почиста Комплет со 1080P Камера, Уво Свеќи и Акни Смена,

DEN 623.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Овој производ содржи high-definition endoscope, која може да биде поврзан со мобилен уред за да ги прикажете сликата безжично.Тоа содржи и три метални глави со различни функции кои може да се замени, која може да се користи за чистење на ушната маст и акни.На јасна слика го прави полесно да се види на ушната маст во ушниот канал и акни на лицето, безбеден и удобен. ????камерата водоотпорен одделение IP67, може да се чисти со вода или алкохол, метална глава уво лажица не е лесно да се наведнуваат и падне, силикони глава покритие може да биде безбедно и удобно, само 0.15 во ултра тенка прачка е повеќе погоден за деца со мали уво канал, високо-технолошки не-греење чип и алуминиумски легури дизајн на радијаторот, ништо нема да ги споделите со вашите уши се чувствуваат горење.Дури и во зима, тоа нема да се излади вашите уши. ????HD има јасна слика, стабилна Wi Fi конекција, 6 LED светла, компатибилен со ios и Android уреди, лесно СТАН преземете и лесен за употреба.Можете исто така да проверете ги вашите заби, носот, грлото, главата корени и други делови од телото, во секое време и насекаде.Тоа е важен семејство здравје алатка за возрасни, деца и домашни миленици. ????пакетот вклучува вграден безжичен speculum домаќин *1, метал уво лажица *1, акни чистење на главата *1 и акни игла *1 (не се користи за уво восок за чистење), силикони глава *6 може да се замени, TYP-C интерфејс полнење кабел, и сет на обичните уво лажица е дадена како бесплатен подарок. ????Ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе наплата или да го замени вашиот производ веднаш.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и нашиот тим за поддршка ќе стори сé за да ги реши сите ваши проблеми.Боја : Црна.

Главните својства