.

68 КОМПЈУТЕРИ Капчиња Кука во Собата со Случајот, Globalstore Капчиња Комплет со Предиво, Ергономски Капчиња Колекции Вклучуваат 6 Тркалаат Предиво, Игли за Плетење и Дру?

68 КОМПЈУТЕРИ Капчиња Кука во Собата со Случајот, Globalstore Капчиња Комплет со Предиво, Ергономски Капчиња

DEN 926.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

75 mm), 6 x пластични предиво игли, 10 x срце-облик на заклучување бод марко, 10 x заклучување бод маркер, 10 x запирка форма бод маркер, 4 x игли точка заштитник, 1 x џемпер игли, 1 x ред на шалтер, 2 x предиво threader, 2 x мерка владетел, 1 x режа, 1 x напрсток, 1 x складирање торба.Тежина : 420g/0. 【Лесно Да се Носат】 Со Оксфорд ткаенина складирање торба што е отпорен на вода, трајни и лесни да се чистат, можете да ги организирате алатки совршено.

Главните својства