.

Д-Fokes Благородна И Убава Божиќ Дама Накит Божиќ Подарок Злато Црн Лав Главата Медал Дебели Водат Хривнија

Д-Fokes Благородна И Убава Божиќ Дама Накит Божиќ Подарок Злато Црн Лав Главата Медал Дебели Водат Хривнија

DEN 381.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Прекрасен Божиќ Дама Декорација ,БЛЕСОК СВЕТЛА Ова хип хоп злато рапер синџир може да се носи од страна на мажите или жените со фото и видео пука, да клуб, или кога сакате да трик.Црна емајлот на секоја ѓердан е подготвен од страна,црн петок deaals 2021. ❄️Убава Божиќ Хривнија,COMMANDING ПРИСУСТВО Ова Д-Fokes Оригинални лав главата бразлетна е хип-хоп стил и е совршен избор за оние кои сакаат тренд.Овој лав хривнија се совршени за девојки и жени. ????Висок Квалитет на Божиќ Лав Главата Хривнија Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали во нашиот накит за да бидете сигурни дека тие може да се носи безбедно без никакви реакции или несакани ефекти на кожата.Нашиот накит се сите доведе/никел слободни и противалергиски.На позлатени изглед го чува за долго време. ????Совршен Божиќ Подарок-Погодна За Многу Прилики Двете млади жени и зрели жени се многу поволни.Тоа може да се користи за Божиќ партии, ноќта на Вештерките партии, неколку датира, семејни вечери, хип-хоп настапи и други прилики.Тоа може да се даде како Божиќ подарок или роденденски подарок за вашите роднини и пријатели. ????100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА гордееме на обезбедување на највисок квалитет накит на пазарот!Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет, па ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате било какви проблеми со вашиот накит.

Главните својства