.

Микрофибер Прашина Четка Влошки Компатибилен со Swiffer Sweeper. Тешки Сува Refills, 2-Пакет

Микрофибер Прашина Четка Влошки Компатибилен со Swiffer Sweeper. Тешки Сува Refills, 2-Пакет

DEN 453.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Микрофибер (80% полиестер, 20% polyamide).Машина Перат До 150 пати.Четка Рефил Влошки Одговара Swifter Sweeper Четка големина 10,3" x 4,4".Заштедите Пари : Еднократно Влошки го Замени Стотици Расположливиот Swiffer Милениче & Swiffer Сува Refills.За Сите Кат Видови.Слајд Лесно и да Работат Непречено, Дури и на Тврдо Подот и Ламинатни.Микрофибер Влошки за Обновливи За Сува Mopping и бришење прашина бришење Прашина.Четка Не е Вклучена.Не За Swiffer Wet Jet.Не За Swiffer Sweeper XL.Не За Sweeper Вакуум.Домашно милениче Hair Dust Human Hair Filth и мали particles Household Алергени.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : .Прикачите на Sweeper Четка и се Користи како Сува Duster. 100% БЕЗ ХЕМИКАЛИИ.

Главните својства