.

Youtalia Женска 3/4 Врзани Ракав Chiffon Печатени V Вратот Секојдневен Блуза Кошула Блузи

Youtalia Женска 3/4 Врзани Ракав Chiffon Печатени V Вратот Секојдневен Блуза Кошула Блузи

DEN 1754.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 100% Полиестер.(Светло Сино : 95% Полиестер, 5% Spandex).Ткаенина нема водат.На chiffon материјал е мек и лесен,многу удобен за носење.Модерни жени кошула,тенок одговара,мека,удобен,удобно,лесни,дише,flowy врвот.Перење Настава : Машина или Рака Мие со Ладна Waterr.Ве Молиме Не Кајгана.Висат Сува.Стилски Дизајн : Врзани Ракав,V Деколте,Flowy Полите,Pleated Пред се,Флорални Печатени и Солидна Боја Блуза Кошула Врвот.Можете да го носат овој повик туника блуза за работа,канцеларија,забава,повик или секојдневниот живот.Врзани Ракав Chiffon Блуза,можете да направите тоа 3/4 ракав или долг ракав кошула.Погоден за лето, совршен за на есен, зима или дури и пролет.Напомена : ве Молиме обратете се до продавачот големина информации на слика или во описот пред ставање ред.Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, ние не може да гарантира бојата што ќе видите ќе биде точно од вистинската боја на производот.Chiffon V Деколте, Блузи.Женска Блузи за Работа.Вообичаена Работа Кошули за Жените.Моден Бизнис Секојдневен Раст.Женска Блузи и Блузи Dressy.Облека за Нега : ·Машина или Рака Мие со ладна вода, ве молиме да не кајгана.Ако блуза е збрчкана по пристигнувањето, ве молиме да не се грижите., тоа може да биде предизвикана од превозот.По изми и обесени да се исуши, може да се ослободи од брчките.И Тоа ќе биде подобро да се користи светлина пареа железо за да се отстрани набори пред носење на овој жените блуза. -Chiffon Флорални Врвот со flowy полите може да одговара и со leggings,панталони,фармерки,итн. -Долг Ракав Блуза и Кошула дизајн за пролет,лето,есен и зима. -Криви Полите ќе го скриете вашиот стомак и хип добро. -V Деколте, ќе истакнам вратот линии,многу женски и елегантен. -Лесен Материјал го прави да се чувствувате мека и удобна.Chiffon V Вратот Blouses Womens Блузи за Work Casual Работа Кошули за Women Fashion Бизнис Секојдневен Tops Womens Блузи и Блузи Dressy. Лесни и Удобни Кошули. - Може да се направи тоа 3/4 ракав или долг ракав кошула. Можете да го носат овој повик туника блуза за работа,канцеларија,забава,повик или секојдневниот живот.Облека за Нега : ·Машина или Рака Мие со ладна вода, ве молиме да не кајгана.Ако блуза е збрчкана по пристигнувањето, ве молиме да не се грижите., тоа може да биде предизвикана од превозот.По изми и обесени да се исуши, може да се ослободи од брчките.И Тоа ќе биде подобро да се користи светлина пареа железо за да се отстрани набори пред носење на овој жените блуза.

Главните својства