.

Природни Јута Јаже Коноп Јаже 50 Метри 1/2 Инчи Силна Јута Twine за DIY Занаети Градинарство Hammock Дома Декорирање

Природни Јута Јаже Коноп Јаже 50 Метри 1/2 Инчи Силна Јута Twine за DIY Занаети Градинарство Hammock Дома

DEN 1596.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дијаметар : 1/2 инч, Должина од 50 метри.Направен од природни премија од јута, 100% еко-пријателски.Издржливи, флексибилни, и сите временски услови.Третирани со посебен процес, речиси и да нема добар вкус, црна дамка и тешко burrs.Совршен за DIY занаети, мачки гребење пост, исто така и за заштита на скалило парапет, водовод, балкон парапет, итн.YUZENET Јута Јаже е различно од обичните коноп јаже на пазарот.тој е направен од висок квалитет на јута матични влакна, не се полоши од јута корени.речиси и да нема црна дамка burrs и тешко, па не се грижи за stabbing вие или вашето дете на раце, бојата е посветла и оркестарот ефект е многу добар.YUZENET Јута Јажето беше третирана со посебен процес, не мазна вкус, исто така, одлично за внатрешна облагородување.умерена мекост, лесно да се јазол, може да се намали на различни должина за вашиот DIY барање.Широко се користи во : Направи гребење пост за вашиот сакан мачка, убава семејна hammock замав за вашите деца, исто така се користи за заштита на скалило парапет, водовод, балкон парапет, селски свадба и партиски декор, итн.ПОТСЕТНИК, БЕЛЕШКИ : ✅Да се избегне јаже лабава, ве молиме да заврши на крајот со лента или да се направи шајка пред сечење тоа. ✅ Ве молиме оставете 1-2 инчен должина разликата се должи на рачно мерење.

Главните својства