.

Танц на Пеле - Хавајски Hula Танчерка - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Ликовната Уметност Печати 16in x 20in

Танц на Пеле - Хавајски Hula Танчерка - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Ликовната

DEN 1079.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Печатени на луксузен мазна Премиум Ликовната Уметност Мат Хартија.Светла Бела Мат Финиш - тешка категорија Хартија - 12 mils дебела (230 gsm).Архивскиот Квалитет Исчезнат Отпорни Пигментирани Бои.Печати Вкупната Големина : 16in X 20in.Сликата исто така достапни како Ликовна Уметност Отпечатоци на тешка категорија Мат Хартија, Премија Бамбус Влакна Хартија, Сатен Платно, Премија Washi Оризова Хартија, како и Природни Ткаенини (Свила, Органски Платно, и Коноп).Димензии : 16 x 20 во Премиум Мат Хартија.

Главните својства