.

WERJIA Тешко за Носење за OCOOPA/KARECEL/KAJURY Батерија Рака Warmers

WERJIA Тешко за Носење за OCOOPA/KARECEL/KAJURY Батерија Рака Warmers

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

WERJIA Тешко за Носење за OCOOPA /KARECEL/KAJURY Батерија Рака Warmers.Материјал : Трајни високо-одделение тешко ЕВА материјал, одлична допир, мека заштита на содржината.Употреба : Складирање заштита, може да се спречи нечистотија, влијание и се носат, тешко школка има отпорност, dustproof, полу-водоотпорни перформанси, и може да ја заштити содржината.Дизајн : Компактен и лесен дизајн, лесно да се носат и одржување, се препорачува за патување и за дома чување.Внатрешни димензии : 4.5*2.8*1.4 инч, тежина : 10g, За продажба е случај само (уред и додатоци не се вклучени).WERJIA Тешко за Носење за OCOOPA /KARECEL/KAJURY Батерија Рака Warmers.

Главните својства