.

PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Полиран Црна Arapica Турбо Морска Школка, се Сече Спирала Magpie Турбо Морска Школка, Пустиник Диви Морски Школки, 2-1/2 Инчен ~ 3 Инчи

PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Полиран Црна Arapica Турбо Морска Школка, се Сече Спирала Magpie Турбо Морска Школка,

DEN 1540.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Количина : 1 КОМПЈУТЕР.Големина : 2.5 Инчен 3 Инчи.Отворање Големина : 1-1/2 Инчи. 100% Вистински Природен Seashell.Одлично за школка занает проекти и пустиник ракови, школки.PEPPERLONELY 1 КОМПЈУТЕР Полиран Црна Arapica Турбо Морска Школка, се Сече Спирала Magpie Турбо Морска Школка, Пустиник Диви Морски Школки , 2-1/2 Инчен ~ 3 Инчи.

Главните својства