.

Clidr 80 Led Strobe Светлина Шофершајбната Автомобил Флеш Сигнал за Итни случаи (Светлина Пожарникар Полицијата Светлина Бар Светилник Автомобил Камион stroboscopes (бела жолт)

Clidr 80 Led Strobe Светлина Шофершајбната Автомобил Флеш Сигнал за Итни случаи (Светлина Пожарникар Полицијата

DEN 1007.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

☀ Високи Перформанси : се усвојува 80pcs високо-квалитетни LED чипови, со широк агол на видливост и високо-интензивни strobe, посветла и поефикасни од стандардните Led Strobe Светла.Тоа може да се види на поголема далечина.Тоа е дури и видливи во текот на денот услови. ☀ Водоотпорен Школка и Универзална : светлина бар дел е времето доказ, тоа може да се користи под било какви услови;Ова Strobe Светлина Бар одговара за сите возило со 12 V извор на енергија.Тоа можат да го издржат тешките климатски услови. ☀ 13 Различни модели ,Висока осветленост : 10000-12000 MCD,Живот : 50,000-100,00 0 часови. ☀ Лесно да се Инсталира : Лесно да се качи со 4 вшмукување чаши и приклучок во 12 V запалка приклучок.Можете лесно монтирање со силна вшмукување чаши.Тоа може да биде цврсто вовлечени на стакло.Совршено се вклопуваат за Внатрешни работи Покрив/Цртичка/Шофершајбната. ☀ Широка Примена : Широко се користат за Опасностите Предупредување, EMS, за Спроведување на Законот, Прво Responder, Забавува и Спасување, Пожарникар, Изградба да биде видлива на работа.Материјал Тип : ABS + LED + Алуминиум.Употреба на високо квалитетна ABS ,огноотпорни,ultralight.Име На Модел : 32848912445. Надворешни Сертификација Тест : CE.Објектот Тежина : за 0,7 кг.Удобен прекинувач за вклучување/исклучување со јачина на црвено светло.Еден клик за да го промените различни режими на блицот.Напон : 12 V.Големина : 57.5 cm * 5.3 cm * 5.2 cm.Висока осветленост : 10000-12000 MCD.Живот : 50,000-100,00 0 часови.Автомобил режим : За сите автомобили!. 13 различни трепка режими.Боја : Црвена Сина, Црвена Бела, Црвена, Сина, Бела Жолто, Бело, Жолто, Бело, Зелено, Зелена.За Возило Брендови / Модел : За BMW.За BMW модел : 320i. 320i-Година : 1992 2014 2009 1994 2007 2006 2002 2011 2001 1991 2013. 320i-Година : 1995 2008 2010 2012 1990 2000 2015 2004 2005 1993 2003. Шофершајбната LED Strobe Светло за Предупредување Светлина Viper Автомобил Флеш Итни Знак Пожарникар Полицијата Светлата Автомобил Камион Висока Моќност Светла.Напон : 12 VSize : 57.5 cm * 5.3 cm * 5.2 cm High осветленост : 10000-12000 MCDLife : 50,000-100,00 0 hours Car режим : За сите автомобили!13 различни трепка modes Color, Црвено, Сино, Црвено, Бело, Црвено, Сино, Бело, Жолто, Бело, Жолто, Бело, Зелено, Green For Возило Брендови / Модел : За BMWFor BMW модел : 320i320i-Година : 1992 2014 2009 1994 2007 2006 2002 2011 2001 1991 2013320i-Година : 1995 2008 2010 2012 1990 2000 2015 2004 2005 1993 2003.

Главните својства