.

25 Polylined Ракави за 10 и 78rpm Десет Инчен Винил Евиденција - Анти-Статички Поли Внатрешна Архивски Пластични Лагер - Злато Kraft Хартија Внатрешна Надворешниот Опфаќа (+ 1 Бе

25 Polylined Ракави за 10 и 78rpm Десет Инчен Винил Евиденција - Анти-Статички Поли Внатрешна Архивски Пластични

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

POLYLINED Средно-тешка категорија киселина слободен злато kraft хартија. 75 мерач поли обвивка.Архивскиот полипропилен внатрешна обвивка за кристално јасен приказ на етикетите. 10 3/16" x 10 1/8" (25.8762 cm.x 25.7175 см.).Одговара директно над сите 10" евиденција.Опфаќа заштита од гребнатинки.Висок квалитет на архивскиот безбедно опфаќа бесплатно на киселина и себичноста. 10 3/16" x 10 1/8" (25.8762 cm.x 25.7175 см.).POLYLINED ~ се Вклопува во текот на сите десет инчен винил евиденција.Злато kraft, средна тежина хартија со кристално јасна полипропилен пластична обвивка.Висок квалитет на архивскиот безбедно опфаќа бесплатно на киселина и себичноста.

Главните својства