.

BKpearl 2 Пакет Двојно Grommet Појас, СТП Кожа Панк Појас 2 Дупка Grommet Фармерки Појас за Жените и Мажите, Мулти, Медиум

BKpearl 2 Пакет Двојно Grommet Појас, СТП Кожа Панк Појас 2 Дупка Grommet Фармерки Појас за Жените и Мажите,

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стп Кожа. ❤Лесно да натпревар : grommet појас е совршен за било облека како фармерки, панталони, фустани со 2 реда на grommets, а панк-рок & симпатична погледни за мажи или жени. ❤Прекрасен дизајн : се Направени од издржлив СТП кожа и опремен најпопуларните два реда на grommets и тока, ова двојно grommet појас додава убаво напнат допир на вашата облека. ❤Лесно да се вклопи : Широк рака карактеристики 1.5" ширина на сите околу одговара за стандард панталона појас јамка. ❤Топло напомена : Оваа Grommet Појас направени на СТП кожа, која може да има некои мирис.Ве молиме да го надвор за неколку дена, за мирисот ќе исчезне. ❤Широка примена : Ако сте во потрага по подарок за некој кој сака панк рок goth стил појас, овој занитвам појас ќе биде совршен еден.Оваа мода начичкана кожен појас е исто така одличен додаток за cosplay, бар, пантомимичари костими, ноќта на Вештерките носии или било 80 темата роденден страни.Идеален за мажите и жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спецификација : Количина : 2 pcs Color : black&white Material : СТП кожа&metal Features : 1. Двојно prongs ви овозможи малку повеќе да се обезбеди и да ја направат повеќе разноврсна и прилагодување стегање или looseness на вашиот појас.Удобен за носење и здрав.2. Оваа grommet појас е прекрасен подарок идеја за кого сака мода панк рок goth стил предмети.Идеален за Мажите и Жените.3. Двојно grommets се одржи на појас и дозволи за совршен прилагодување и се вклопуваат, што не солза или се водат како редовни дупка појаси!Совршен за фармерки здолништа или фустани.4. Тоа е за сите став кога ќе cinch до овој двоен grommet појас.овој појас е сигурен да amp до вашиот изглед со своите стегнати дизајн или да додадете малку rock ' n'roll работ на облека.Пакетот вклучува : 2 buc grommet појас Ризик : ако имате било какви прашања во секое време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе услуга за вас се обидуваме се потрудиме.

Главните својства