.

LONNAIKJ Силикони Puppies Фидер со 5 Брадавиците Старечки Млеко Станица Кученце Меур Blowl 600ml

LONNAIKJ Силикони Puppies Фидер со 5 Брадавиците Старечки Млеко Станица Кученце Меур Blowl 600ml

DEN 1677.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Единствен Облик】 : 5 Брадавиците фидер за puppies се направени од храна одделение материјал, градите имитација, лесно да се најде на мајката чувства. 【Нашите Карактеристики】 : им Помогне на puppies одржување на оригиналните природни пиење позиција и си го цица самостојно. 【Научни Дизајн】 : Мулти кутре хранење станица со умерена брадавица дупка големина, капакот може да ви помогне да се контролира млекото проток, во случај на chocking. 【Настава Детали】 : Бидете сигурни дека тоа е време за оброк, да ви помогне да ги води брадавица во пет бебиња уста, кога тој има вкус на млекото таа ќе си го цица постепено, ако тоа не е, ве молиме да бидат трпеливо да се обидете повеќе пати, еднаш тоа е запознаен со меур фидер таа ќе си го цица само од себе. 【Пакет се Вклучени】 : Кутре млеко фидер*1, капак*1, брадавица опфаќа*6, мануел*1, кутија*1.

Главните својства