.

Aokbean 80 Бои Уметност Маркери со Двојна Совет Точка Постојан Алкохол Маркери за Бои Деца Студентите Возрасни Боење Маркери Материјали

Aokbean 80 Бои Уметност Маркери со Двојна Совет Точка Постојан Алкохол Маркери за Бои Деца Студентите Возрасни

DEN 503.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Маркер за Пенкала Карактеристика мастило : Универзално мастило,Светли бои, лесно да се во боја, долготрајни бои.Двојно Дизајн : Едниот крај е широк лице дизајн, погоден за големи област боење, на другиот крај е тркалезна главата дизајн, погоден за прикажување на детали.Херметички капа : може ефикасно да се спречи nib од сушење, и боја код е отпечатен на капа за полесно пребарување.Примена : маркери може да се користат за сликарство, имајте на ум означување, текстилната боја, дизајн, DIY весник,итн.каде можете да ја користите.И како подарок за роденден,денот на мајката,таткото ден,Божиќ ден,денот на благодарноста.Пакет : 80 бои маркер за пенкала со носење торби во пакет.Совети : како и сите други алкохол овие маркери се направи искрвари преку хартија, особено потенки хартија така се користи внимателно.Куршум весник пенкала и маркери.БоењеШалче.Дизајн(облекапроизводАнимесликарство).Студентот резерви.со алкохол базирани мастило.Надворешниот : пластика.Куршум весник пенкала и markers Coloring Overlay Design(облекапроизводАнимесликарство)Студент резерви.со алкохолот врз основа ink Outer : пластика.Како и сите други алкохол овие маркери се направи искрвари преку хартија, особено потенки хартија така се користи внимателно.Капак на ззп по употребата за да се спречи мастило од излезните и сушење.

Главните својства