.

Star Wars: Ewoks Paploo Оригиналната Продукција Анимација Cel n Нерешено Lucasfilm b5310

Star Wars: Ewoks Paploo Оригиналната Продукција Анимација Cel n Нерешено Lucasfilm b5310

DEN 1679.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

STAR WARS EWOKS PAPLOO (и други) Оригинална Анимација Производство Cel и цртање.од 1985-1986 Lucasfilm и Nelvana Цртан филм.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Всушност се користи за да се направи цртан филм!.Сплетен до 11" x 14" (со користење на сите киселина-слободни материјали).На Ewoks беа воведени, се разбира, во војна на Ѕвездите Епизода VI - Враќање на Jedi.И ова е една прекрасна, на екранот-се користи cel setup.Доаѓа со производство цртање(s) и боја ласерски позадина.И ние ќе вклучуваат Чарлс Скот Галерија ГРБ.Ние ќе планината ова прекрасно парче од рака-насликани уметност во киселина-бесплатно, 4-ply хартија мат дека мерките 11" x 14" - така само да ги купите на вашиот сопствен рамка и обеси во вашата домашна галерија.Answer : ___________________________ Note : ние само го користите архивски/киселина-слободни материјали за монтажа на вашиот уметнички дела.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

Главните својства