.

TRUGLO Ruger Mark II/III Оптички Влакна Пред Очите

TRUGLO Ruger Mark II/III Оптички Влакна Пред Очите

DEN 658.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Го заменува постојните пред очите.Пред дијаметар е .060".Одговара на повеќето RUGER MKII, MKII, 22/45 и БРАУНИНГ BUCK МАРК Rimfire Пиштоли.Екстремно светла во услови на слаба светлина.CNC машински.Го заменува постојните пред очите.Екстремно светла во ниско-светлосни услови.CNC-машински.Пред дијаметар е .060".Висина е околу .445".Лесна инсталација.

Главните својства