.

Molaxhome Дрво Мушка Салфетка Прстени Сет од 12, Еластична Црвено Салфетка Држачот за Свадба Булчински Туш Чај Роденден на Божиќ Вечера Табела Settings Оркестарот (Црвено Др

Molaxhome Дрво Мушка Салфетка Прстени Сет од 12, Еластична Црвено Салфетка Држачот за Свадба Булчински Туш Чај

DEN 1214.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : метал, легура, стабилна база, здрав метална рамка.Оркестарот : Направи за некоја елегантна вечера маса амбиент, тие се во ред за посебни прилики или дома,навистина направи додаток за убав маса во собата.Стил : Елегантен изглед салфетка прстени носителот, елегантен изглед додадете ги поздрави сјај на маса амбиент, се создаде романтична атмосфера.Примена : Совршен за формално-годишнината празници, свадба партии, матурски, родендени,Божик, Нова Година, семејство банкет, булчински туш чај.ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНТИРА : Парите се спаси за секој клиент, секоја цел вклучуваат 12 салфетка прстен парчиња, Ако за било која причина, одлучи дека салфетка прстени не се вклопуваат за вас, 24-часовна поддршка на корисниците ќе им бидат понудени, проблеми збор, решенија за излез. - Салфетка прстени сет на 12. - Едноставно прекрасни главен салфетка прстен. - Да се направи за елегантен маса амбиент, тие се во ред за посебни прилики. - Го користите дома или за промоции употреба во други времиња, навистина направи додаток за убав маса во собата. - Салфетка прстени сет на 12 - Едноставно прекрасни главен салфетка прстен.- Се направи за еден елегантен маса амбиент, тие се во ред за посебни прилики.- Користите дома, или за специјални употреба во други времиња, навистина направи додаток за убав маса во собата.

Главните својства