.

DUANDETAO SIM Картичка Читателот Контакт Flex Кабел за Galaxy Tab S 10.5 LTE / T805 Телефон Резервни Делови Картичка Додатоци

DUANDETAO SIM Картичка Читателот Контакт Flex Кабел за Galaxy Tab S 10.5 LTE / T805 Телефон Резервни Делови

DEN 1836.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

SIM Картичка Читателот Контакт Flex Кабел за Galaxy Tab S 10.5 LTE / T805. Телефон Резервни Делови.Телефон Додатоци. 1. Висок квалитет на SIM картичка читателот контакт flex кабел за Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE / T8052. Замени скршен или неупотребливи објект со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена parts Phone Резервни Делови Телефон Додатоци.

Главните својства