.

yueton Пакување од 50 Hummer Clasps Вртливата Предизвика Клипови Snap Куки Торба Копче Прстен Шарм Наоди

yueton Пакување од 50 Hummer Clasps Вртливата Предизвика Клипови Snap Куки Торба Копче Прстен Шарм Наоди

DEN 261.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Цинк Легура + Nickle Позлатен.Големина : како на сликата прикажани; Боја : Сребро.Има силна пролет натоварени snap портата.Повлечете го и задржете го предизвика да го отворите.Одличен објект за накит одлуки итн.Уникатен дизајн и можете да го носат повеќе клучеви.Пакетот вклучува : 50 компјутери x Hummer Clasps.

Главните својства