.

MyNameNecklace – Персоналните Хривнија Закачам со Срце Облик на Приврзоци во Sterling Silver - Сопствени Направени Повеќе Pendant Изработен Накит – Подарок за Жените – Подароци за

MyNameNecklace – Персоналните Хривнија Закачам со Срце Облик на Приврзоци во Sterling Silver - Сопствени Направени

DEN 1678.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Алка Нараквица со Срце Облик на Приврзоци е само во право за прославувањето на љубовта, пријателството и семејството.Уникатен Сопствени Направени Божиќ Подарок цел сега "Прилагодите Сега".Изберете до 10 срцето шарм и engrave до 10 букви по шарм.Закачам на Располагање во една големина, 2.2" со дијаметар.Совршен подарок за жените, мајка, сопруга, пријателка, братучед, сестра, семејство, тетка, најдобри пријатели, деверуша, сакани или посебен третман за себе, и за сите прилики : Ден на Мајката, Валентин, Свадба, Годишнина, Роденден, Божиќ.

Главните својства