.

Диск Сопирачка за Заклучување Преносни Мотоцикл Диск Заклучување Водоотпорен Анти- ' Рѓа Анти-Кражба Брава, Сопирачки со 5ft Потсетник Кабел и 2 парчиња Копчиња за Мо

Диск Сопирачка за Заклучување Преносни Мотоцикл Диск Заклучување Водоотпорен Анти- ' Рѓа Анти-Кражба Брава,

DEN 366.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Здрав & Анти-кражба】????????На мотор security кодот е направен од алуминиум легура со вграден-во ПРО заклучување цилиндри одличен анти-кражба перформанси. 【Заклучување е исклучителна】????Заклучувањето се прави на CNC технологијата, не исчезнува и нема rusting. 【Бесплатен Дар】????Потсетник кабел може подобро да ја заштитите вашиот мотор. 【Широка Примена】⚙️ Погоден за повеќето мотоцикли, електрични скутери, гас скутери, велосипеди, atv настана,superbikes,dirtbikes. 【Одлична Услуга】????Вашиот продажен консултант е онлајн 7*24 часа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Боја : Сина.

Главните својства