.

TCK Универзитетот на Небраска Cornhuskers Чорапи Периметар на Екипажот

TCK Универзитетот на Небраска Cornhuskers Чорапи Периметар на Екипажот

DEN 311.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машина За Миење.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ДИЗАЈН : Засилен предиво и соочи се во петицата и пети области овозможува амортизирање, шок апсорпција, и подобрување на издржливост.Лак за компресија го подобрува удобност.Ребрести остане до нога дизајн обезбедува sock останува до и не слајд надолу.УДОБНОСТ И BREATHABILITY : Овие врвен квалитет Небраска Чорапи обезбеди мека удобност.Mesh панел ventillation над нога овозможува соодветен проток на воздух.Ги држат нозете за да се исуши.Влага управување со технологија повлекува далеку влагата од кожата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : На трајни изградба и влакна мешавина му овозможува на чорапи за да го задржат нивниот облик и по континуираната употреба и повеќе за перење.Машина за миење внатре кон надвор со ладна вода и ја собори сува ниска.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Овие Официјално Лиценцирани NCAA Универзитетот во Небраска-Линколн Cornhuskers се одличен порибување stuffer или подарок за вашите омилени Небраска фан.Тие може да се носи во канцеларија, на задната врата, па дури и на теренот.Покаже вашиот дух.Оди Huskers!!. ????????СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Мали - Младински обувка 12-5, Средни Женска обувка 5-10 и Mens обувка 5-9, Големи - Женска обувка 10-13 и Mens обувка 9-12, X-Large Mens обувка 12+.Со гордост се направени во САД.

Главните својства