.

OCPTY - Нови 2-Парче одговара за 1998-2002 за Chevrolet Prizm за ГЕО Prizm за Toyota е корола-2 Задните голема моќ Бар Крајот Линк

OCPTY - Нови 2-Парче одговара за 1998-2002 за Chevrolet Prizm за ГЕО Prizm за Toyota е корола-2 Задните голема

DEN 391.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

[СУСПЕНЗИЈА за ПОЛНЕЊЕ FITMENT] 1998-2002 за Chevrolet Prizm, 1993-1997 за ГЕО Prizm, 1993-2002 за Toyota е корола. [СУСПЕНЗИЈА СИСТЕМ ФУНКЦИОНИРА] Суспензија систем пренесува на сила и на сила за пресврт дејствува меѓу воланот и рамка, визуелниот на влијанието на сила се пренесува од нерамна патот површина на рамката или телото, и attenuating вибрациите предизвикани со тоа. [СУСПЕНЗИЈА ДЕЛОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ] Направен од кован челик, со пластични insert, полни со маснотии, Делови се phosphatized да се обезбеди отпорност на корозија. [СУСПЕНЗИЈА КОМПЛЕТ СОДРЖИ] 2 K9545 Задните голема моќ Бар Крајот Линк. [КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИ] Молиме проверете ако деловите се соодветни за вашиот модел пред да го купите.Дизајниран со квалитетни материјали.Лесно да се замени за инсталација.Разни модел и заврши fitment.Обезбедува максимална ефикасност.Брза испорака во рамките на САД.

Главните својства