.

CJRB Виткање Ножеви Maileah (J1918-BKF) AR-RPM9 Прав Челик Balde G10 Тактички се Справи Џеб Преклопен Нож EDC Црна

CJRB Виткање Ножеви Maileah (J1918-BKF) AR-RPM9 Прав Челик Balde G10 Тактички се Справи Џеб Преклопен Нож EDC

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : Црна.Сечилото Материјал : AR-RPM9 прав челик.Рачка Материјал : G10. Сечилото Цврстина : 59-61 HRC.Дизајнер : Савана Swaggerty.Maileah е високо accessable мали папка изграден со нови и carriablity во умот.Со ножот 2.39 и длабоко choiled се справи со Maileah нуди максимална сечење сила во еден пакет кој лесно може да се вклопи во монета џеб на повеќето mens фармерки, или во предниот џеб од просечен пар на женска фармерки.

Главните својства