.

ТОА Филм Страшно Гаден Кловн Налепници, Големи 2.5 Круг Круг DIY Налепници на Местото на Партијата Корист Кеси, Картички, Кутии или Контејнери -12 компјутери ноќта на Ве

ТОА Филм Страшно Гаден Кловн Налепници, Големи 2.5 Круг Круг DIY Налепници на Местото на Партијата Корист Кеси,

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

12 Големи Супер Кул 2.5" Круг Круг заоблени Мат Налепници.Облагородување вашата партија корист кеси, картички, големи близалки, кутии или контејнери!.Квалитетот Печатени Налепници : 2.5" 2 1/2" Два и една половина инч Налепници, Избрани сет на 12. Даде како подарок и го стави дека посебна забелешка за изненадување примачот!.Децата ќе бидат среќни, па за да се добијат овие налепници на место на нивниот омилен предмет во темата на својот омилен Цртан филм карактер!.

Главните својства