.

Хаос - Графити Уметноста Ѕид Виси Оркестарот Печати на две-тон сива боја со бела позадина - формулиран уметнички дела фотографија отпечатена на хартија

Хаос - Графити Уметноста Ѕид Виси Оркестарот Печати на две-тон сива боја со бела позадина - формулиран уметнички

DEN 1466.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кинескиот ЅИД ОРКЕСТАРОТ ИДЕЈА за еден тинејџер спална и бања.Ова, исто така, ќе помогне да се донесат на grungy, хип се чувствуваат да се игра соба, подрум, mancave, бар, танцов клуб и многу повеќе!.ВИСОК КВАЛИТЕТ ОТПЕЧАТОЦИ, кои се кул роденден, housewarming или празник подароци за да им даде на вашето семејство и пријатели кои сакаат уникатни виси на ѕидот декор предмети.УНИКАТЕН & ОКО-ФАЌАЊЕ - Оваа модерна графити уметноста ѕид оркестарот испечатете го прави интересен дизајн изјава и создава градска улица атмосфера, било каде да се прикажува.ПОГОЛЕМА ДОЛГОВЕЧНОСТА - Печатени на Fuji Кристал Архива Хартија за живот на уживање.ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ ВРАМЕНИ - Еден формулиран 11x14-инчен уметност печати ќе пристигне, спакуван стан во заштитен плик.Рамката НЕ е вклучена при купувањето.Материјал Тип : Print | Големина : 11" x 14".

Главните својства