.

Astylish Жените Копчето Надолу Змија Печати 3 4 Табот Ракав Туника Блуза Блузи Кошула

Astylish Жените Копчето Надолу Змија Печати 3 4 Табот Ракав Туника Блуза Блузи Кошула

DEN 88.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Копче затворање.Змија и Леопард Печатење на Копчето Надолу Блуза е за храбар и жестока кои како секојдневен стил и трендовски отпечатоци.Опуштено blousy стил кои карактеристики се тркалаат ракави, биста џебови и сплит висока ниска полите.Натпревар и со фармерки, панталони, leggings, панталони и штикли!.Одговараат за секојдневно носење, датум, одмор, работа, секојдневен,канцелариска работа.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашата поддршка.Големина на : Medium | Боја : Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Големина Предлог : S(US4-6), M(US8-10), L(US12-14), XL(US16-18), XXL(US18-20).Големина на Табелата S-XXL(ИНЧЕН).S-Биста : 39.76-Sleeve Должина : 23.03-Должина На : 27.56. M-Биста : 41.73-Sleeve Должина : 23.43-Должина На : 28.35. L-Биста : 43.7-Sleeve Должина : 23.82-Должина На : 29.13. XL-Биста : 46.85-Sleeve Должина : 24.21-Должина на : 29.92. XXL-Биста : 50-Sleeve Должина : 24.61-Должина на : 30.71. Боја Одрекување : Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.Вашето разбирање е високо ценет.Таму можеби 1-2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.

Главните својства