.

СФ Летаат Риболов Zinger Ремените 3 еез Летаат Риболов Риболовците Алатка Опрема Комбо Челик Кабелот

СФ Летаат Риболов Zinger Ремените 3 еез Летаат Риболов Риболовците Алатка Опрема Комбо Челик Кабелот

DEN 2272.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Жица мозок и јамка се изработени од нерѓосувачки челик материјал, погоден за слатководни и saltwater.Висока цврстина челик жица мозок е доволно долго,многу издржливи и товарот од нормалниот најлон материјал.Силна и флексибилна конструкција,да ги задржи вашите мали алатки како nippers,копчиња, линија straightener безбедно и лесно на дофат на раката.Со доволно долго кабелот можете да го закачите повеќето места на вашето тело и се уште да биде во можност да го користите удобно.СФ се многу загрижени за задоволството на клиентите и желба да се обезбеди одлични услуги на клиентите.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ајде да се направи тоа право.

Главните својства