.

2 Парчиња Мачка Уши Headbands со Ѕвона Прекрасна Флексибилни Косата Додаток ноќта на Вештерките Cosplay Костимот Партија Облечи Девојки

2 Парчиња Мачка Уши Headbands со Ѕвона Прекрасна Флексибилни Косата Додаток ноќта на Вештерките Cosplay Костимот

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мачка cosplay костим додатоци : ќе добиете 2 парчиња на фенси облека мачка уво hairbands со ѕвона, достапен во 2 бои, 1 парче бела ушите и 1 парче од црна уво, убаво за вас да одговараат на вашите фустани за костимот партии; Големина е околу. 25 x 10 cm/ 9.8 x 3.9 инчи.Прекрасен дизајн : мачка уво headbands се дизајнирани со кадифен и кожен мачка уши, кои се меки на допир, во потрага преубава, симпатична, може да се фати луѓе внимание на прв поглед; Во прилог, ушите се украсени со лакови и мали ѕвона, златниот ѕвона ќе се создаде повеќе смешни атмосфера за вашата партија.Сигурен материјал : кожен мачка уши headwear е направен од faux крзно и полиестер, удобен и лесен за носење, на faux крзно не е лесно да падне; На обрачот е направен од метал, со убаво флексибилност и добра издржливост, не е лесно да се лизга или деформира, може да ви послужи за долго време.Широко се применува : овие бела и црна уво cosplay headbands се широко се применуваат во секојдневниот живот, да го поправи вашиот коса цврсто во место, тие, исто така, убаво косата се украси за други настани, како што е ноќта на Вештерките партија, училиште игра, cosplay партија, театар и на сцената перформанси, костим партија и повеќе.Погодни да се носат : еластичен hairbands со мали ѕвона се погодни за повеќето луѓе главата circumferences, флексибилни и доволно за двајцата тинејџери и возрасни, ниту премногу тесни, ниту премногу лабава, тие се светлина во тежина и нема да додадете оптоварување на главата, кои ви даваат убаво облечен искуство.

Главните својства