.

OSD Црна 6.5 Супер Плитки Планината Времето-Отпорни во Таванот Говорникот Пар - Б.К.-R62SS

OSD Црна 6.5 Супер Плитки Планината Времето-Отпорни во Таванот Говорникот Пар - Б.К.-R62SS

DEN 4799.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

"Додека во таванот јазик може да биде високо и над и најчесто надвор од очите, внатрешните компоненти може да биде разликата помеѓу извонредно, богат звук за дистрибуира аудио и домашно кино наспроти стандардната позадина јазик.OSD ЦРНА Перформанси Серија во таванот јазик испорача извонреден квалитет на звукот во рамна-планината дизајн кој stealthily мешавини во било décor.OSD Црна Серија во таванот јазик вклучуваат највисок степен на компоненти за оптимална ефикасност во широк спектар на апликации.

Главните својства