.

Деца Placemat со Храна Фаќање на Послужавник, Силна Вшмукување Бебе Placemats за Деца Деца Деца Обновливи Не се Лизга Маса Душеци, Храна за бебиња Душеци за Ресторан (Бебе Ро

Деца Placemat со Храна Фаќање на Послужавник, Силна Вшмукување Бебе Placemats за Деца Деца Деца Обновливи Не

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ PLACEMAT : Овој деца placemats за трпезариска маса користи бебе шише nipplesgrade силикони, 100% од храна одделение силиконски, не се лизга, не-токсични и животната средина пријателски, трајни и здрав за употреба.УНИКАТЕН и ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : 13pcs вшмукување чаши на задната страна на силиконски placemats за години работа за да не се лизга.Дупка дизајн може да бидат обесени да се исуши.На работ е подигната за да се спречи течноста од одлевање надвор од мат.ПРИСПОСОБЕНИ ЗА ВАШИОТ МАЛКУ ЕДЕН : Ова дете placemat работ има храна фаќање на послужавник што може да се користи за да се соберат храна остатоци.Совршен placemats за вашето бебе деца користат и ќе им помогне на вашето бебе да развие добра исхрана навика.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Рачно перење, машина за миење садови безбедно.На водоотпорни и отпорни на дамки функција на бебето placemats го прави полесно да се чисти.Кога дамка е испран нежно, на placemat ќе ја преземе нов изглед.КОЛИЧКА & ПРЕНОСНИ : Ова обновливи силикони placemat е флексибилен и може да се навива, па складирање не го окупира просторот, лесно да се спроведе.Restitution е силна, без разлика колку извртени тоа не се деформира, без разлика колку е непослушен на бебето е дома, не грижете се за да се биде раскинат.ВИД ПОТСЕТНИК : Овие силиконски деца placemats не вшмукување на сите површини, но вшмукување и се држи одлично да се површини кои се целосно рамен!Како пример, тие не работат добро на ткаеше дрво како површини, но работи одлично на countertop, мермер, стакло итн.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : 100% пари гаранција за враќање и животниот век кршење замена гаранција, ако овој деца placemat не ги надмине вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе ви понудат целосна наплата, осигурувањето сосема ризик купите за вас!.

Главните својства