.

Женска Шарени Долг Ракав Т Кошули Боја Блок Удобен Секојдневен Блузи Tunics Блузи Мода Облека

Женска Шарени Долг Ракав Т Кошули Боја Блок Удобен Секојдневен Блузи Tunics Блузи Мода Облека

DEN 407.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Линија Сува. 【Функција】 : Шарени боја блок,Ракави и агли со хоризонтални црни и бели ленти, долг ракав,crewneck,моден дизајн за женска. 【Материјал】 : долг ракав тенок одговара туника блузи се направени од Полиестер и Spandex,еластичен,лесни,меки и удобни. 【Погодна Прилика】 : На шарени боја блок т кошула е погодна за датум ,секојдневно носење,одмор,работа,активности на отворено ,забава и рекреација место.Лесни случајни кошули може да се носи сам во пролет, есен и рано лето.Во зима, ќе можат да носат патент јакна и го стави на шарени боја блок Т-маица, како основа кошула. 【колокација】 : Пар долги ракави Т маици со фармерки или слаби legging ,високи потпетици,чизми,тоа е прилично секојдневен стил ,исто така можете да го носите со грб надвор за мода и стил. 【Услуги на клиентите】 : Случајни туника блузи лесно да се чисти ,машински или рака мие со ладна вода, се достапни,рачно или линија сува,не кајгана блузи.

Главните својства