.

Дрвени Деца Easel со Хартија во Ролна,Двострано Цртање Одбор Табла & Chalkboard Сува Easel со Цртање оска, Броеви, Боја Чаши за Момчиња Девојчиња (Turkis)

Дрвени Деца Easel со Хартија во Ролна,Двострано Цртање Одбор Табла & Chalkboard Сува Easel со Цртање оска, Броеви,

DEN 1895.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

3 во 1 Двојно Страни Цртање Одбори : 1. Магнетни Зелена Одбор ; 2. Магнетна Табла /Цртање Одбор, Dry Easel; 3. Цртеж оска со тек на цртање хартија.Децата може да се игра сам или заедно во исто време.ДВОСТРАНО ОДБОРИ Со една страна на chalkboard и друга страна на магнетни сува-избришете одбор, овој 3 во 1 стои easel е совршен за самостојна игра или игра датуми!.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА висина може да се прилагоди од 39" да 56.5"( 99cm да 143cm) како дете раст за да се исполнат различни висина барања и избави години на употреба.Најдобро е Материјал кој се Користи & Здрав Изградба : Изградени на не-токсични, високо-квалитетни материјали да ги почитуваат највисоките стандарди на здравствена безбедност, кои се еколошки.На здрав изградба на овој easel се направи безбедно за деца употреба.Потребни возрасни за едноставна монтажа.БРОЈНИ ДОДАТОЦИ цртање одбор, кој се состои од делукс додатоци на широк складирање рамка, вклучувајќи и список на цртање на хартија, многу шарени магнетни букви и математика во собата, 1 кутија прашина креда, 3 сликарство чаши и др., им овозможува на децата да се создаде уметност со боја, креда, маркер, или да се игра математика или букви игри со родителите.

Главните својства