.

Трепка Store од не ' Рѓосувачки Челик Комерцијални Кујната Првично & Комунални Потоне Со Левата Оперативни Платформа,Бар Потоне Со Тапа И Заградата за Гаража, Рестора?

Трепка Store од не ' Рѓосувачки Челик Комерцијални Кујната Првично & Комунални Потоне Со Левата Оперативни Платформа,Бар

DEN 9395.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Висок капацитет】мијалникот има 8.6-инчен длабок сад кој може да се одржи голем број на предмети, како што се облека, овошје или зеленчук. 【Хуманизирано дизајн】Високо-квалитетни нерѓосувачки челик тапа, 360 степени rotatable; задебелена кошница тип, побрзо дренажа; 1m задебелена челик жица мозоци цевка, не е лесно да ги блокирате. 【Повеќенаменски】На 135° агол на навалување и 6-инчен висока backsplash може да се спречи валкана вода од дамки на вашите ѕидови.Мијалникот изгледа модерно и стилски.Идеална за ресторани, барови, гаражи, перење соби, продавници, помошни простории, итн. 【Здрав рамка】Здрав нерѓосувачки челик крстот поддржува обезбеди одлична поддршка и подобрена стабилност.Прилагодливи нога ниво прилагодувач да се спречи кат гребнатини и да потоне стабилна на нерамна подови. 【Високо-квалитетни материјали】практична потоне е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, која има одлична отпорност на корозија, оксидација отпор и сила.Своите трајни структура овозможува стабилност и помага да се обезбеди долг животен век во повеќето средини.Кога ви треба поголем слив да се исчисти нечистотијата, бања вашето куче, или миење садови, по градинарство, практичен мијалник е само она што ви треба.Нерѓосувачки челик практични мијалник е еден од најдобрите избори!Едноставен и елегантен дизајн го прави тоа не само моќни, но, исто така, совршено дополнување на постојните мебел.Име на производ : Комерцијална потоне Тело материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Производ апликација : хотели, ресторани, кујни, итн.Големина : 100*50*80см, 120*60*80см Пакет се Вклучени : Потоне *1, тапа *1, потрошувачка *1, потрошувачка цевка *1 Совети : 1. Поради различни мерни методи, ќе има некои грешки во димензии, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 2. Поради интензитетот на светлината, ако боја грешка е мала, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 3. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Јас сум многу среќен да ви послужи и со нетрпение очекувам да следниот соработка и среќен шопинг. 4. Овој производ е дизајниран и произведен и може да се користи во комерцијални средина.Како резултат на тоа, површинските дефекти како што се гребнатини, гребнатини и вдлабнатини може да се најде.Тоа е нормално, и може да се очекува на производи од оваа природа.

Главните својства