.

2 Парче Кеј Dee Дом Држава Јужна Каролина Везени Кујнската Крпа Пакет

2 Парче Кеј Dee Дом Држава Јужна Каролина Везени Кујнската Крпа Пакет

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 Парче Јужна Каролина тематските дома декор пакет : еден пар на Кеј Dee Дизајни кујна јадење крпи.Енергична Јужна Каролина-тематските вреќа брашно крпа со везени државата преглед иам расположение 'Тоа е Јужна Каролина нешто'.Некои од најважните моменти во рамките на дизајн се Charlston, Greeneville, и Колумбија.Координативното сина, жолта и црвена plaid чај крпа карактеристики на stitched панел со везени детали и расположение, 'Тоа е Јужна Каролина работа'.Машина перат; јамка за да се користат кога не е во употреба. 100% памук крпи мерка 18 x 28 инчи. 2 Парче Јужна Каролина дома декор пакет : еден пар на Кеј Dee Дизајни кујна јадење крпи.Памучни пешкири, со везени детали.Јамка за да се користат кога не е во употреба.Кеј Dee Дизајни постелнина донесе забавуваат во кујна со својот уникатен и креативен кујна постелнина колекции.Машина перат 100% памучна крпа мерки 18 x 28 инчи.

Главните својства