.

Chaps Жените Долг Ракав Не Железо Памук Sateen-Shirt

Chaps Жените Долг Ракав Не Железо Памук Sateen-Shirt

DEN 1152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Направени од навремено отпорни на памук broadcloth, овој прав-фитинг кошула ќе ги задржи своите свежи се погледне од вашиот утро состанок на вашиот вечер коктели.КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА - Ова опремени блуза е направен од 100% памук, дише и лесен.Тоа не само што обезбедуваат исклучителна удобност, но, исто така, е екстремно издржливи.Целосна копче до маица е голем дел за лесен, елегантен изглед.Класичен бизнис блуза со копчето фуста во средината, совршен за бизнис и за вашите омилени фармерки!Двете раните утрински кафе состаноци и среќен час, пијалоци, овој основен кошула се зголемува до нив.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ОПЦИЈА - НА копчето надолу кошула е еден од оние ретки безвременски производи кои е секогаш добредојдена и ценета како подарок, кој е зошто тоа го прави совршен Божиќ, Роденден или Ден на Мајката подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, или пријател.ГОЛЕМА КАКО ПОДАРОК - НЕКОЈА копчето надолу кошула е еден од оние ретки безвременски производи кои е секогаш добредојдена и ценета како подарок, кој е зошто тоа го прави совршен Божиќ, Роденден или Ден на Мајката подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, или пријател.Направени од навремено отпорни на памук sateen, овој дрес ќе ги задржи своите свежи се погледне од вашиот утро состанок на вечерта коктели.

Главните својства