.

Ѕид Заклучување поштенско Сандаче со Оксфорд Ткаенина Торба - Црна Голем Капацитет Безбедносен Код за Заклучување Парцела Кутија - Водоотпорен Железо Вертикална П

Ѕид Заклучување поштенско Сандаче со Оксфорд Ткаенина Торба - Црна Голем Капацитет Безбедносен Код за Заклучување

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

БЕЗБЕДНОСТ и КОДОТ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ : поштенското сандаче усвојува иновативни лозинка за заклучување на дизајн, кој гарантира безбедноста на пакетот во голема мера и го намалува проблемот на користење на традиционалните копче за заклучување.Освен поштарот и себе си, никој не може да се отвори парцела кутија.Нема потреба да ги пратите на пакет често, и не грижете се парцела достави до соседите.ИЗДРЖЛИВИ&ВОДООТПОРЕН : интеграција на висок квалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина и силна железната кутија обезбедува заштита од дожд и кражба, се сече отпорни,и вашиот пакет ќе бидат добро заштитени.ОВА Е МОРА да се КУПИ : пратката malibox има голем капацитет со димензии W 15.7" H 4.7" Д 5.9",оксфорд торба големина 23.6*39.4 инчи.Голем волумен, може да обезбеди голем пакет простор.Кога навива, на платно торба е како мали како весник црево, флексибилни и простор за заштеда.Лесно да се справи.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нема жици потреба,пакетот содржи железо кутија, крпа торба, кодот за заклучување, упатствата за употреба и монтажа, и собранието на комплет за монтирање на ѕид.Место тоа да ѕид, вратата, патио и насекаде каде што сакате.Пред-сет дупки на случај назад ви помогне да инсталирате парцела кутија на ѕидот.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1.Поставете ги вашите сопствени 3 дигитален лозинка за кодот за заклучување 2.Инсталирате на вашиот parcelbox на ѕидот и да ја задржите правилната лозинка пред испорака 3.Поштарот става парцела во торба,затворете го поклопецот и хаос код.

Главните својства