.

Hotouch Женска Фланелен Боксери Plaid Кошули Се Тркалаат Долг Ракав Џебови Средината На Долгите Неформални Дечко Кошули

Hotouch Женска Фланелен Боксери Plaid Кошули Се Тркалаат Долг Ракав Џебови Средината На Долгите Неформални Дечко

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Рачно или во машина за миење, ниско ниво на железо ако е потребно.Прекумерно Лабава Секојдневен Plaid Кошула, plz изберете една големина надолу како и обично.Модел Информации : Висина : 175 CM /Биста : 82 CM /Половината : 62 CM /Хип : 92 CM /Тежина : 55 КГ, облечен големина Мали.Оваа Фланелен боксери Plaid Маица, Блуза карактеристики копчето до затворање, мека памучна фланелен боксери, и Удобно.Совршен За Одмор, работа, слободен, одмор или за секојдневно носење.Одлично за спарување со тесни панталони и leggings, на фланелен боксери plaid кошула за секоја елегантна жена или Девојка за Есен / Есен/ Зима.Супер мека и лесна високо квалитетни материјали.Дечко стил, Секојдневен лабава одговара.Пакет вклучуваат 1 Plaid Кошула.Ве молиме проверете ја големината информации во подолу опис на производот пред да го купите фланелен боксери маица, фустан !!!(Забелешка : Generic Големина на Табелата не е нашата големина).Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер.Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима.Јака : Одбиеме Јака.Ракавот : Roll up долг ракав.Модел : Plaid.Декорација : Џеб.Се Вклопи Во Стилот На : Слобода, На Повик.Мулти стилови на вашиот избор.Од пролет до зима, ова фланелен боксери кошула ќе ги задоволи сите ваши стилови.Бивол Plaid Фланелен Боксери Во Вечноста Носеше.Некои гардероба staples се качил во и надвор од стил многу пати во текот на својот existences, но на-тренд или не, бивол plaid кошула секогаш ќе има место во нашите срца.Оваа Фланелен боксери Plaid Кошула кој со копчето до затворање, над коленото должина, навивам долг ракав, две џебови.Дечко стил, секојдневен лабава одговара, совршен за одмор, работа, слободен, шопинг, професија или со секојдневно носење.Одлично за облекување со панталони, фармерки, панталони и leggings, мулти стилови за шармантна вас.Материјал : 65% Памук, 35% Polyester Season : Пролет, Лето, Есен, Winter Collar : одбиеме Collar Sleeve : Roll up долго sleeve Pattern : Plaid Decoration : Pocket Fit Стил : Лабава, Casual Model Информации : Висина 175cm, Биста 90cm, Половината 60cm, Хип 90cm, облечен големина S. Мулти стилови на вашиот избор.Од пролет до зима, ова фланелен боксери кошула ќе ги задоволи сите ваши стилови.

Главните својства