.

[2 Pack] Галакси Забелешка Плус 10/Забелешка 10+ Screen Protector, Privacy/HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно Отпечаток Поддршка, 3D Криви, Отпорен на Гребење, за Галакси Забелешка 10+ ?

[2 Pack] Галакси Забелешка Плус 10/Забелешка 10+ Screen Protector, Privacy/HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно

DEN 1620.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е компатибилен со повеќето мобилен телефон случаи и веќе не се грижите за работ подобрување. ✔️【Висок одговор】Само 0. 【Пакет се Вклучени】 : ✔️1* За Samsung Галакси Забелешка Плус 10 HD Екран Заштитници ✔️1* За Samsung Галакси Забелешка Плус 10 Приватност Екран Заштитници ✔️1* Инсталација за полнење. 【9 H цврстина и 3 X Посилни отпорен на Гребење】Многу издржливи Отпорни Калено Стакло Екран Заштитник можат Ефикасно да се Заштити Вашиот Галакси Забелешка Плус 10 од Несакани Scuffs и Гребнатини од страна на Копчиња и Некои Други Хард Супстанции. 【Допир Чувствителност】 : 0.Чекори : Settings - Екран - Допир Чувствителност.ВНИМАНИЕ : Активирање на Допир Чувствителност Прилагодување на вашиот телефон за да се зголеми чувствителност на допир на екранот за употреба. 1 : Отвори "Settings" 2 : се Движите на "Екранот" 3 : на дното, пронајдете и активирате "Чувствителност на Допир" По инсталацијата, ве молиме притиснете го работ на екранот за да се спречи екран заштитник од испаѓање.8") Стакло екран заштитник ✔️【Компатибилен со Сензор за Отпечатоци】 Нашите Галакси Забелешка Плус 10 стакло екран заштитник поддржува отпечаток отклучи . ✔️【Висок квалитет на Лепило】Нашиот екран заштитник може да биде цврсто да се почитуваат телефонот, чување на оригиналната допир, без да се грижиш за пилинг и паѓа.Вклучување на допир чувствителност се префрлите на вашиот телефон пред да го инсталирате Галакси Забелешка Плус 10 екран заштитник за да се обезбеди највисок чувствителност, тоа е важно. 【Лесен за Инсталација и Балон-Free & Oleophobic Нано Слој】 : се усвојува премиум квалитет AGC стакло материјали, на тој начин создавајќи масло отпорни, Многу издржлив и отпорен на гребење на површината дека е полесно да се чисти и да се заштити против пот ефикасно.Модел : За Samsung Галакси Забелешка Плус 10 (6.99% транспарентност задржува оригиналниот на осветленоста на екранот. 【Целосна Покриеност & 3 D Криви се Вклопуваат,Случај Пријателски】 Галакси Забелешка Плус 10 Стакло Екран Заштитник Опфаќа свиткани рабови ,Нов дизајн, екран површина има половина покриеност стапка од 99%, а постојат мали растојанија на 2mm на двете страни на раб.【Поддршка Ултразвучно Сензор за Отпечатоци】 Висока чувствителност на допир дава "Вистинскиот Допир" се чувствувам, ултразвучно екран отпечаток, Калено стакло екран заштитник специјално дизајнирани за Галакси Забелешка Плус 10(6.25 mm дебелина одржува оригинален одговор чувствителност, која обезбедува брз стан започне, мазна игри и видео игра. ✔️【Високо ниво на Транспарентност】 99. ✔️【Max покриеност】Прецизни ласерско сечење технологија да понуди максимум екран покриеност.

Главните својства