.

Бош 2711410025 Гас Тело

Бош 2711410025 Гас Тело

DEN 1686.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Бош Оригинална Опрема Гас Тела имаат точно одговара, форма и функција.Plug & Play — Не ажурирање флеш е потребно.Произведени во светот со најдобрите во класата на квалитет.Обезбедува минимален NVH (бучава, вибрации, и harshness).За да одберете возила (потврди fitment детали со одговара checker) : Мерцедес-Бенц : 2003-2005 C230. На целосна линија на Бош Мотор за Управување со Сензори се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации во фит форма и функција.

Главните својства